Benefiční koncert pro kapli LEGENDY LEGENDÁM 7. května 2023

9.3.2023

Akustický koncert LEGENDY LEGENDÁM 2023 je věnován umělcům, kteří historicky navštívili obec Loučka u Vizovic, a již byli povolání do "hudebního nebe".

Jiří Schelinger, Karel Kryl, muzikanti Citronu - Radim Pařízek, Jindřich Kvita a Standa Hranický a také Sváťa Karásek nebo zpěvák z Argemy Zbyněk "Bobr" Horák - ti všichni byli v Loučce.

Na koncertě zazní nejen písně Jiřího Schelingera nebo Karla Kryla ale také největší hity současných "Rockových Legend" - a to vše v mimořádných akustických verzích.

Svým kolegům a kamarádům vzdají poctu Láďa Křížek, Tanja, Citron i Aleš Brichta.

Zahraniční host přijede až z Austrálie, a to nejlepší revival současnosti Mixed Up Everything - čtyři bráchové, kteří s rodiči brázdí opět Evropou a Loučku (a Valašsko vůbec) si úplně zamilovali.

Výtěžek z koncertu je věnován na stavbu kaple sv. Jana Pavla II., kde budou pravidelně slouženy mše svaté také za umělce, kteří jsou na věčnosti.

  • Každý účastník koncertu obdrží zdarma CD Kreyson LIve.
  • Prvních 100 účastníků obdrží také knihu "Metal Bible".

Předprodej vstupenek

www.pragokoncert.com a Obecní úřad Loučka

Kapacita sálu je omezená.

Leták ke stažení (PDF, 725 kB)

« zpět na seznam novinek

Staňte se součástí historie

14.5.2024

Přátelé, dovolujeme si Vás oslovit s jedinečnou příležitostí stát se součástí historické události, které se uskuteční jednou za několik století... Po téměř 80 letech chceme poděkovat Pánu Bohu za...

číst víceStaňte se součástí historie

[ ^ k obsahu ^ ]